Petr Podhajský, Tomáš Nesnídal:
Kompletní průvodce úspěšného finančníka


Kniha vás zaručeně inspiruje k dalšímu růstu a rozvoji! Od ostatních knih na trhu se liší ryze praktickou stránkou, širokým rozsahem, který pokrývá mnoho konkrétních ukázek a rozsahem know-how, které stálo autory mnoho úsilí.

podrobné informace

Dr. Brett N. Steenbarger: Trading na maximum


Kniha by se dala charakterizovat jediným slovem: výkon. Kniha hledá odpovědi na důležité otázky ohledně výkonnosti na burze a zároveň přináší velmi praktické rady, jak obchodní výkon maximalizovat.

podrobné informace

Dr. Brett N. Steenbarger:
Trading Coach


Jedna z nejzajímavějších a nejkomplexnějších knih z oblasti psychologie obchodování. Kniha plná praktických rad a postupů pro stabilnější profity na burze.

podrobné informace

    

Ebook: Kompletní průvodce psychologie obchodování!


Naprosto první svého druhu v Čechách. Zcela nepostradatelná pro každého, kdo to myslí s obchodováním vážně. Napsaná zkušenými obchodníky. A samozřejmě v Češtine!

podrobné informace


Ebook: Burza srozumitelně: Money management a risk management


Money management a risk management jsou naprostým základem každého burzovního obchodníka. Naučte se základům, jak v prostředí burzy správně kontrolovat risk a řídit své finance.

podrobné informace

Ebook: Burza srozumitelně: výběr trhu - komodity a ETF´s


Každý začínající burzovní obchodník čelí otázce, s jakými trhy začít obchodovat. Tento kompletní průvodce přiblíží veškeré hlavní komoditní a ETF´s trhy. Už žádné nejasnosti!

podrobné informace


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!
Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.